Categories
Kulture

Ami ndan videon e ëmbël familjare: Ditë edhe më të mira

Amarda Toska ka postuar pak më parë në Instagram një video shumë të ëmbël. Ajo ka zgjedhur t’i urojë të gjithë përmes pamjeve të ngrohta familjare.

Vihet re që në video përveç Ermalit dhe Amit shfaqen shumë të lumtur dhe dy fëmijët e tyre, Joeli dhe Sia.

Vëmendje ka marrë edhe arredimi plot drita dhe ngjyra i shtëpisë.

“Nje nate para mbylljes se ketij viti, uroj per te gjithe ju miq qe te keni dite edhe me te mira, zemra te gezuara, familje te bashkuara, shume deshira dhe qellime per tu realizuar ne 2022!
Gezuar nga familja jone!”, ka shkruar Ami krahas videos së bukur./abcnews.al/

https://www.instagram.com/p/CYHvu4Nqely/?utm_source=ig_embed&ig_rid=459ae3d7-75f6-4203-a669-869f27ad0da1

error: Content is protected !!