Categories
Kulture

Arbana Osmani publikon foton e preferuar për vitin 2021

Arbana Osmani, moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar, u bë nënë e një tjetër djali një vit më parë. Diell ishte fryt i dashurisë së ikonës së ekranit me regjisorin Eduart Grishaj, me të cilin është njohur në ambientet e punës. Eduarti ka një lidhje të ngushtë dhe me djalin e madh të Arbanës, Jonit.

Këtë e ka treguar së fundmi dhe Arbana me një postim që ka bërë në Instastory. Duke iu përgjigjur pyetjes së njërit prej ndjekësve, se cila është fotoja e preferuar për këtë vit që po lëmë pas, Arbana i është përgjigjur me një moment ku shihet partneri i saj me Jonin dhe Diellin.

4 Janar 2021” ka shkruar ajo krahas fotos./abcnews.al/

error: Content is protected !!