Categories
Kulture

Big Brother VIP – Zbulohet hyrja surprizë që do të habisë banorët (dhe ju)

Shtëpisë së “Big Brother VIP” do t’i bashkohet një konkurrente e re, e cila do të habisë jo vetëm banorët, por edhe ju.

Pak ditë më parë, banorëve iu kërkua që të mësonin disa pjesë nga “Pallati 176” për t’i interpretuar. Ata nuk e presin që të surprizohen nga aktorja Eva Alikaj, e cila interpretoi rolin e famshëm të Elsës. Por burime për Anabel.al zbulojnë se Eva do të jetë konkurrentja më e re reality show-t.

Eva, e cila është rishfaqur në ekran së fundmi si aktore në serialin teen-drama “$NOB”, e ka shprehur më parë se e ka menduar që të jetë pjesë e “Big Brother VIP”.

“Unë në fakt kisha ndërmend të futesha. Paçka se [më thanë që të mos futesha] unë bëj atë që më thotë mendja ime,” tha Alikaj në një intervistë për “Goca & Gra”.

Ajo shtoi se në të tilla formate “duhet të jesh vetvetja dhe po fitove, të fitosh për atë që je si njeri dhe jo si artist”./Anabel/

error: Content is protected !!