Categories
Kulture

Brad Pitt i dashuruar marrëzisht! Kush është këngëtarja që i ka marrë zemrën pas Anxhelinës

Brad Pitt duket se është i dashuruar dhe tërësisht i emocionuar me lidhjen e tij të re. Sipas raportimeve të “The Sun”, gruaja që rrëmbeu zemrën e yllit të Hollivudit pas ndarjes së tij episodike nga Angelina Jolie nuk është askush tjetër veç këngëtarja suedeze 35-vjeçare Lykke Li.

https://www.instagram.com/p/CQTFiqyHK_h/?utm_source=ig_embed&ig_rid=55175d75-90ae-4347-a8ed-187b53383e74

Gjithçka nisi pas një postimi të profilit të IG Deux Moi, i cili i donte të dy me pushime në Suedi, ndërsa më tej pohoi se kishin darkuar në restorantin romantik italian Mother Wolf, ku thashethemet u përhapën edhe më shumë.

Fillimisht diskutimi u fokusua tek miqësia që ishte krijuar mes tyre, ndërsa më pas britanikja “The Sun” foli për një lidhje, duke zbuluar në fakt se të dy janë vetëm tre minuta larg, duke iu shmangur mjeshtërisht objektivit të paparacëve.

Lykke Li, nënë e një djali 6-vjeçar dhe ylli 58-vjeçar u afruan më shumë në mesin e vitit 2021, sapo aktori u kthye në statusin e beqarit pas dy lidhjeve të tij të shkurtra me Neri Oxman dhe Nicole Poturalski.

“Për Brad-in ka funksionuar në mënyrë perfekte që të ketë dikë që jeton kaq afër dhe askush nuk e sheh atë”, tha një person i afërt i aktorit./abcnews.al/

error: Content is protected !!