Categories
Kulture Kuriozitete

Dita juaj me fat për 2022-shin, bazuar në shenjën tuaj të horoskopit

Viti i ri është në prag dhe nuk e shmangim dot nevojën apo kuriozitetin për të ditur se çfarë do të na sjellë 2022-shi. Duke shpresuar për gjëra të bukura, po ju tregojmë diçka: Ditën tuaj më me fat të vitit tjetër, bazuar në shenjën e horoskopit. Rrethojeni me të kuqe të fortë datën në kalendar. Mund të ndodhë gjithçka atë ditë.

Dashi

Dita juaj me fat: 18 gusht 2022

Demi

Dita juaj me fat: 13 maj 2022

Binjakët

Dita juaj me fat: 30 maj 2022

Gaforrja

Dita juaj me fat: 17 korrik 2022

Luani

Dita juaj me fat: 31 korrik 2022

Virgjëresha

Dita juaj me fat: 16 shkurt 2022

Peshorja

Dita juaj me fat: 22 tetor 2022

Akrepi

Dita juaj me fat: 15 nëntor 2022

Shigjetari

Dita juaj me fat: 23 nëntor 2022

Bricjapi

Dita juaj me fat: 8 janar 2022

Ujori

Dita juaj me fat: 6 mars 2022

Peshqit

Dita juaj me fat: 12 prill 2022

Burimi: Bustle/Anabel/

error: Content is protected !!