Categories
Kulture

E njihni vogëlushen në foto? Sot është vajza më e komentuar në media

Sot, Bora Zemani mund të konsiderohet pa frikë emri më i komentuar në media. Ajo është një ndër moderatoret më të dashura nga publiku. Sakaq, edhe më e përfolura e momentin, kjo pasi marrëdhënia e saj me Donald Veshajn po komentohet nga të gjithë.

Bora po merr një përkrahje të pafund nga publiku, veçanërisht pas situatës së krijuar mes Donaldit dhe Beatrixit.

Por të gjithë janë kuriozë se si ka qenë moderatorja e vogël. Në foton më poshtë, ajo duket po kaq e ëmbël dhe e bukur sa tani./abcnews.al/

error: Content is protected !!