Categories
Kulture

Filmi “Marry Me” rikthen Jennifer Lopez në kinema

Këngëtarja do të luajë në këtë film krah këngëtarit Maluma

Këngëtarët me famë botërore Xhenifer Lopez dhe Maluma do të rikthehen në kinema me filmin romancë “Marry Me” i cili pritet të këtë premierën e tij në kinematë amerikane dhe britanike këtë të premte.

Në rolin e Kat Valdez këngëtarja do të portretizojë një superstar pop-i jeta e së cilës është nën fokusin e kamerave. Teksa planifikon martesën me partnerin e saj Bastian, rol i cili luhet nga këngëtari Maluma, ajo do të mesojë se ai nuk ka qenë besnik ndaj saj dhe vendos ta lërë atë në altar. Ne dasmën e cila po transmetohet për një publik në mbare globin, Jenifer Lopez nën rolin e Kat zgjedh të martohet me një të huaj në turmë.

Këngëtarja 52-vjeçare ndërkohë po shijon romancën e saj me aktorin amerikan Ben Afleck ku çifti duken më të lumtur se kurrë.

Tv Klan

error: Content is protected !!