Categories
Kulture

Lily Collins inspirohet nga roli i saj në serialin “Emily in Paris”, pret flokët në stil francez

Me vetëm tre javë të mbetura derisa “Emily in Paris” të kthehet për sezonin e dytë në Netflix , kasti dhe krijuesi i serialit hit festuan në Washington DC të mërkurën në mbrëmje.

Aktorja kryesore Lily Collins drejtoi paketën elegante teksa debutoi balluket e prera së fundmi në foton e ngjarjes, ndërsa ajo u shoqërua nga kolegët e saj Ashley Park, William Abadie dhe krijuesin e serialit Darren Star.

Festimi i kësaj dite u organizua në kryeqytetin e vendit nga ambasadori francez në Shtetet e Bashkuara, Philippe Etienne, dhe ishte një mbrëmje shumë e këndshme.

Lily zgjodhi një kombinim të zi të bujshëm, me një bluzë të zezë me mëngë të gjata dhe një fund treçerekësh të zi elegant, me një hark të madh në bel, i cili vepronte për të theksuar mesin e saj të vogël.

Flokët e saj të gjata rrodhën mbi supet e saj, ndërsa balluket e reja gudulisnin qerpikët teksa pozonte para një posteri francez për serialin, i cili rikthehet me sezonin e dytë më 22 dhjetor.

Aktorja kompletoi pamjen e saj me geta të zeza dhe taka plotësuese me platformë për eventin. /Telegrafi/

error: Content is protected !!