Categories
Kulture

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj po vijnë me një tjetër duet?

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë një ndër çiftet më të dashur të ekranit shqiptar. Krahas kësaj, ata janë bërë shpeshherë bashkë dhe sa i përket muzikës. Dy këngëtarët kanë sjellë disa bashkëpunime që kanë rezultuar mjaft të suksesshme.

Së fundmi, kanë shtuar dyshimet se do të sjellin një tjetër këngë bashkë. Të paktën këtë kanë nënkuptuar me postimet që kanë bërë në rrjete sociale. Çifti ka publikuar në rrjetet sociale dy foto romantike teksa në sfond është perëndimi i diellit.

“Në kohë të mira e të vështira!” ka shkruar Albani, ndërsa Miriam e ka shoqëruar foton me këto falë: “Zemër përmbi zemër”. Për më tepër, Miriam iu ka bërë tag dhe bashkëpunëtorëve. Megjithatë, ata ende nuk anë konfirmuar nëse bëhet fjalë për një këngë të re./abcnews.al/

error: Content is protected !!