Categories
Kulture

Monica Belluci: Nuk kam frikë nga plakja

Aktorja e njohur Monica Bellucci ka pozuar së fundmi për kopertinën e revistës ‘The Sunday Times Style’.

Në një intervistë për revistën, Monica rrëfeu se nuk ka frikë nga plakja, përkundrazi, e pranon këtë proces të pashmangshëm.”Ka kaq shumë gra që ndjehen të lira të plaken ndryshe.Unë kam qenë gjithmonë një grua me kthesa, kurrë shumë e hollë, kjo është natyra ime.

Dhe dua të plakem në një mënyrë paqësore. Kur jemi të rinj kemi bukuri djallëzore, e cila është krejtësisht e natyrshme, por jeta vazhdon dhe se duhet të përballemi me pleqërinë”, u shpreh aktorja.Bellucci foli gjithashtu edhe për vajzat e saj dhe marrëdhënien me ish-bashkëshortin Vincent Cassel, me të cilin u divorcua në vitin 2013./lapsi.al/

error: Content is protected !!