Categories
Kulture

Pamje magjike nga Durrësi, ndizen dritat e festave, interes i madh te qytetarët

Janë ndezur dritat e pemës dhe të festave edhe në qytetin bregdetar të Durrësit.

Siç shihet dhe nga pamjet e publikuara nga noa.al, ndezja e dritave është shoqëruar me interesimin e dhjetra qytetarëve, të cilët kanë vizituar qendrën e qytetit për të bërë foto dhe video.

Në shumë qytete të vendit sot janë ndezur dritat e festave, të cilat qëndrojnë deri në datën 6 Janar.

Padyshim që më të lumturit nga kjo atmosferë e ngrohtë festive janë fëmijët./Noa/

https://www.instagram.com/p/CXEpszmDY7v/?utm_source=ig_embed&ig_rid=e90bec34-3883-4109-b42f-06eea66e9253

error: Content is protected !!