Categories
Kulture

Pas këngës dedikuar Borës shkruar nga Donaldi, Elgiti ka diçka të re

Pas suksesit me këngën ‘Toxic Love’, shkruar kryesisht nga Donaldi, që u tha se ishte dedikim për Borën, Elgiti ka njoftuar se njê projekt i ri vjen këto ditë.

Producenti dhe artisti shqiptar zbuloi se me 16 të këtij muaji lanson diçka e re, por nuk dha më shumë detaje.

Megjithatë, fansat e tij do gëzohen pas këtij lajmi.

Ndryshe kënga e fundit ka grumbulluar më shumë se 12 milionë klikime./Prive.al/

error: Content is protected !!