Categories
Kulture

Publikohen jo një por dy këngë nga Anxhelina dhe Flori

Lajmi se Anxhelina dhe Flori Mumajesi po vijnë me një bashkëpunim erdhi si një befasi e këndshme.

Por befasia nuk mjaftoi me kaq! Dyshja artistike publikuan jo një por dy këngë me tituj “Anash” dhe “Doja”.

Këngët u publikuan për ditëlindjes e Anxhelinës. Ndiqni të plota në videon e mëposhtme./Prive.al/

error: Content is protected !!