Categories
Kulture

Romeo hapi arkivat dhe ndau kujtimin më të bukur të fëmijërisë me Donaldin

Romeo dhe Donald e kanë treguar gjithë kohës se kanë një lidhje shumë të ngushtë me njëri-tjetrin. Takimi i tyre të martën emocionoi mbarë audiencën, ndërsa Romeo nuk ka ndalur asnjë moment së mbështeturi vëllain nga jashtë. Së fundmi ai ka ndarë një kujtim të ëmbël fëmijërie, krah së cilës ka shkruar: “Vetëm koha ndryshon, unë dhe ti jo”.

Në foto duken Donaldi dhe Romeo të vegjël, të përqafuar e përherë krah njëri- tjetrit si në çdo moment tjetër të jetës së tyre./revistawho.com/

https://www.instagram.com/p/CXQ6z_Hs-qL/?utm_source=ig_embed&ig_rid=aa8d2294-837e-42ab-9875-f4f038b85a28

error: Content is protected !!