Categories
Kulture

Si dukej partnerja e Cristiano Ronaldos kur punonte si shitëse në ‘Gucci’?

“Shumë e dinë emrin tim, pak e dinë se kush jam”, tha Georgina Rodriguez në promovimin e “Soy Georgina”, që vetëm në pak ditë u bë trend në Netflix.

Geo, siç e quajnë njerëzit e saj të afërt, u rrit në Jaca, që ndodhet në provincën e Huesca, Spanjë.

Më pas ajo kurseu para duke punuar si kameriere dhe udhëtoi për në Madrid, ku filloi si nëpunëse e ‘Gucci’-t dhe takoi Cristiano Ronaldon, sulmuesin që ia ndryshoi jetën.

Ajo ditë ishte një e enjte vere. Ajo ishte në rrugën e saj për në dyqan qëndroi pak më shumë sepse një nga kolegët e saj i kërkoi të merrte pjesë tek një klient që do të blinte pallto.

“Kur po largohesha nga dyqani, pashë një mashkull të bukur dy metra të gjatë dhe të shoqëruar me një fëmijë dhe disa miq. Unë qëndrova dhe Cristiano Ronaldo u ndal para meje, super i sjellshëm dhe më përshëndeti. Ne qeshnim. Ndjeva gudulisje në stomak”, tha Georgina.

Ronaldo thotë se atë ditë, atë moment, ndjeu një emocion dhe nuk mund ta hiqte nga koka.

“Sapo e takova fillova të ndjeja gudulisje në stomak, nuk doja as ta shikoja, u turpërova”, thotë ajo. “Ndihesha sikur ato duar kishin qenë me mua shumë herë, ishin duar të njohura që përshtateshin në mënyrë të përkryer”.

Ajo më tej ka treguar se shkoi në punë me autobus dhe është kthyer për në shtëpi me Bugatti.

https://www.instagram.com/p/CZZK1EXsnVQ/?utm_source=ig_embed&ig_rid=56728afd-e180-4b29-97da-2818046368fb

“Unë e di se si është të kesh asgjë. Dhe e di se si është të kesh gjithçka”, ka thënë më tej modelja.

Si pasojë e marrëdhënies me Cristianon, në vitin 2017 lindi vajza e tyre e parë, Alana.

Tani, çifti janë në pritje të binjakëve. /Telegrafi/

https://www.instagram.com/p/CZWqcC6pSwJ/?utm_source=ig_embed&ig_rid=f240b40c-07da-4a2a-91a2-2dfe160eeeea

error: Content is protected !!