Categories
Art Kulture Personalitete

“S’më besuan shokët kur më vdiq babai”, Cekja rrëfen çfarë i ndodhi në momentin e tij më të vështirë

Cekja i Beratit së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’, ku ka ndarë disa histori gazmore të karrierës dhe jetës së tij private. Por ajo më e rënda për të, ishte kur aktorit iu nda babai nga jeta.

Ester Bylyku: A ka pasur ndonjë rast, që ke dashur të të marrin seriozisht, por nuk të kanë marrë?

Sejfulla Myftari (Cekja): Po, kur më vdiq babai. Ngaqë kisha bërë shume kamera të fshehta, shokët nuk më besonin, mendonin se po bëja ndonjë lojë. Më pyetën disa herë nëse ishte e vërtetë. Ky ishte kulmi (qesh)./Sot.com.al/

error: Content is protected !!