Categories
Kulture

Sot është një yll Hollywood-i, aktorja pranon se nuk e ka përfunduar shkollën e mesme

Ajo është një nga yjet më të suksesshëm dhe më të vlerësuar në Hollywood. Nicole Kidman ka befasuar fansat e saj me deklaratën e fundit. Në daljen e saj të fundit në një emision radiofonik zbuloi se as ajo dhe as bashkëshorti i saj, muzikanti Keith Urban nuk kanë mbaruar shkollën e mesme.

Duke folur për vështirësitë në fillimet si aktore, Kidman zbuloi: “Unë nuk e kam atë që duhet për të qenë aktore. Nuk kam mbaruar as vitin e 10-të.”, u shpreh aktorja. Që atëherë, Nicole është bërë një nga yjet më të mëdhenj në Hollywood, e njohur për filmat si “Eyes Wide Shut”, “Moulin Rouge!” dhe “Australia”./Abcnews/

error: Content is protected !!