Categories
Kuriozitete

Çifti bën dasmën e ëndrrave me vetëm 1 mijë dollarë. Nusja bleu fustanin 25 $

Ndërsa çiftet maten mirë për të caktuar ceremoninë e dasmës pasi kushton shumë.

Një çmim marramendës është dhe ai i fustanit të nusërisë.

Ndërkohë një vajzë ka sjellë shembullin e dasmës së saj që ka kushtuar vetëm 1 mijë euro, përfshi dhe fustanin vetëm 25 dollarë. Fustanin e bleu në facebook.

Fotot e setit fotografik I bënë vetë me ndihmën e familjarëve ndërsa një shoqe i bëri grimin.

“Burri im dhe unë nuk donim që të shpenzonim shumë para dhe donim një festë të vogël” tregon Alexa,. Ndërkohë surpriza e asaj dasme ishte kur mësuan se së shpejti do të bëheshin prindër të një vajze./Oranews/

error: Content is protected !!