Categories
Lifestyle

Arbana listoi gjërat që pëlqen më shumë tek Edi

Arbana Osmani i ka kushtuar kohë ndjekësve me përgjigjet e saj dhe zbuloi disa detaje që nuk i dinim. Ndër pyetjet që ju drejtuan nuk munguan as ato për raportin me Edin, partnerin e saj. Kur një prej ndjekësve e pyet se çfarë ka tipar të preferuar tek ai, Arbana liston: Sensin e paparë të humorit, inteligjencën dhe buzëqeshjen e bukur.

Ndërsa më tej, ndër momentet më të bukura të jetës së saj ajo vendosi të tregojë me foto momentet familjare dhe pushimet që ka bërë me Edin dhe familjen.

A nuk ndjeni dhe ju shumë dashuri në ajër?/Revistawho.com/

error: Content is protected !!