Categories
Lifestyle

E akuzoi se ia mori burrin tjetrës, si iu përgjigj Bieta – Rozës?

Roza Lati së fundmi ishte e ftuar në RTV Ora dhe ajo thumboi moderatoren Bieta Sulo – pasi ishte ndjerë e ofenduar 6 muaj më parë kur u ftua nga vetë moderatorja në Top Channel.

“Shiko e pashë emisionin e Sulos. Kishte ftuar Dalina Buzin, flisnin për serialin Snob. Një mikpritje shumë të mirë, i bëri komplimente, e priti shumë mirë, mesa duket e kishte personale me mua. Po ne nuk është se ja marrim burrin njeriu, më vjen keq. Jo zemër nuk janë të gjithë si ty, nuk janë të gjithë si ty,”- tha Roza.

Bieta sot, hapjen e emisionit e nisi me një kundërpërgjigje jo të drejtpërdrejt ndaj Roza Latit:

“Sukses i këtij emisioni është dhe fakti që njerëz, të cilët kanë qenë protagonistë në këtë emision në ‘Ftese ne 5’, vazhdojnë dhe jetojnë me famën e kësaj daljeje televizive edhe 6 muaj ose në qoftë se kanë qenë më herët të ftuar apo një vit më përpara unë ndjej nga zemra të them: Faleminderit.”

Kujtjmë se pikërisht sot, 6 muaj më parë, Roza ka qenë e ftuara e “Ftesë në 5 me Bieta Sulon”./Prive.al/

error: Content is protected !!