Categories
Lifestyle

Fifi debat të ashpër me Ilirin: Më ke thënë gjysmake

Banorët e Big Brother VIP po vazhdojnë të qëndrojnë në “Dhomën e Dënimit” për shkak të zgjimeve të vona, teksa nuk janë njoftuar se deri kur do të zgjas ky dënim.

E derisa janë bashkë brenda një dhome nuk kanë munguar debatet mes tyre, një i tillë ka nis mes Fifit dhe Ilirit.

Ditën e sotme (e hënë), Fifi dhe Iliri kujtuan ofendimet që kanë bërë ndaj njëri-tjetrit.

https://www.instagram.com/p/CWTCMkQl7OG/?utm_source=ig_embed&ig_rid=a74efd25-d3f9-4f23-a10c-0ff000aa30b0

Ishte Fifi ajo që ia kujtoi Ilirit që në debatin në oborr ai e kishte quajtur njeri gjysmak, ndërkohë ai u mbrojt duke i thënë se këngëtarja e kishte quajtur balerin i dështuar.

“Je shumë e dobët si njeri, nuk ke shans ti të më thuash mua balerin i dështuar, ose kur pi duhet të dish se çfarë pi dhe deri ku e mban pijen”, iu drejtua Iliri.

https://www.instagram.com/p/CWTCW4MFcwd/?utm_source=ig_embed&ig_rid=81c86fe5-30de-4691-b24c-931e178f75c8

Më vonë në diskutim me Arjolën dhe Sabianin, ai tha se ishte faji i Fifit që janë në “Dhomën e Dënimit”, pasi ajo zgjohet çdo ditë vonë.

Në mbrojtje të Fifit doli Donaldi, i cili tha se dënimin duhet ta vuajnë të gjithë banorët dhe të mos hedhet faji te një person.

https://www.instagram.com/p/CWTC9J5l9XE/?utm_source=ig_embed&ig_rid=0fbd0cb5-25fc-4851-bb1c-8c8666a4537f

Kujtojmë që tensionet mes Fifit dhe Ilirit kanë nis javëve të fundit, pas fillimisht të dy kishin raporte të mira me njëri-tjetrin.

Ndërkohë, Iliri është në mesin e banorëve të nominuar për tu larguar nga shtëpia këtë javë, së bashku me Sabianin, Beniadën dhe Einxhel. /Telegrafi/

* BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD, të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

error: Content is protected !!