Categories
Lifestyle

Horoskopi i Paolo Fox për ditën e hënë, 15 nëntor 2021

Ky është horoskopi i Paolo Fox për ditën e hënë, 15 nëntor 2021. Një javë e re po fillon. Një Hënë energjike do të jetë ende tek Dashi, ndërsa Marsi i pasionuar do të jetë në shenjën e Akrepit. Dëshironi të dini më shumë?

Dashi

Sipas horoskopit të Paolo Fox, do të keni një ditë shumë të rëndësishme, aktive dhe energjike, falë kalimit të Hënës në shenjë. Do të jetë një shije e asaj që do t’ju ndodhë nga data 22 e në vazhdim, pasi do të filloni seriozisht të rifitoni terrenin e humbur. Në dashuri, megjithatë, do të duhet të jeni veçanërisht të kujdesshëm.

Demi

Do të duhet të filloni të reflektoni për të ardhmen tuaj, duke kuptuar se cilën rrugë profesionale të ndiqni. Ndoshta do të zgjidhni një ndryshim rrënjësor në biznesin tuaj, madje edhe në interesat tuaja. Afërdita në pamje të mirë do të mbështesë dashurinë. Edhe zemrat e vetmuara do të kenë shumë shanse të takojnë shpirtin e tyre binjak.

Binjakët

Do të nisë një javë plot energji dhe emocione pozitive. Ka të ngjarë që Jupiteri dhe Saturni në një aspekt të favorshëm të kenë sugjeruar tashmë rrugën përpara dhe ju, Binjakët, me siguri do të jeni në gjendje të gjeni stimuj të rinj për t’ju kthyer në lëvizje. Emocionet do të jenë protagoniste të mëdha të pesëmbëdhjetë ditëve të ardhshme! Kushtojini vëmendje vetëm parave.

Gaforrja

Siç tregon horoskopi i Paolo Fox do të duhet të bëni shumë kujdes në dashuri, sepse Hëna do të jetë kundër. Në përgjithësi, duhet të filloni të ndryshoni jetën tuaj profesionalisht dhe emocionalisht. Kohët e fundit ka dalë pak lodhje nga të njëjtat njohje, nga miqtë e zakonshëm. Ndoshta dikush tashmë ka filluar të revolucionarizojë një aspekt të jetës së vet, me një projekt të ri, një aktivitet ndryshe.

Luani

Nga kjo e hënë do të duhet të përpiqeni të menaxhoni më mirë nervozizmin. Fatkeqësisht, tani po përballeni me kohë të vështira në punë dhe me para. Do t’ju duhet të shtrëngoni dhëmbët dhe të vazhdoni. Përpjekjet tuaja përfundimisht do të shpërblehen, por do t’ju duhet të prisni deri në maj 2022 kur Jupiteri të jetë në pozicionin kryesor. Në fund, suksesi do të jetë aty edhe për ju!

Virgjëresha

Do ta nisni javën me pak lodhje shtesë. Pavarësisht kësaj, ju jeni një nga shenjat e preferuara të këtij momenti, nga çdo këndvështrim. Që këtu e tutje do të grumbulloni shumë vlerësime, ndaj mos kini frikë të përfshiheni. Afërdita në aspektin e shkëlqyer do të zgjojë dashurinë. Ata që po mbajnë një marrëdhënie të ngatërruar do të jenë në gjendje të sqarohen pa vuajtje.

Peshorja

Sipas parashikimeve astrologjike të Paolo Fox do të duhet kujdes ekstrem në familje, sepse Hëna e kundërt mund të shkaktojë mosmarrëveshje të reja. Kjo vëmendje do të jetë edhe më e nevojshme nëse është dikush që nuk e vlerëson atë që po bëni. Shtyjeni çdo diskutim për të mërkurën! Java që do të nisë do të karakterizohet nga sfida të ndryshme: do të duhet pak kujdes gjatë gjithë ditëve.

Akrepi

Do të keni ende Diellin në shenjë për t’ju mbushur me energji. Dhe do t’ju vijë në ndihmë, sepse tani jeni duke u përballur me një ndryshim të madh ose duke u përpjekur të kapërceni një konflikt. Keni perspektiva të mira përpara jush, por mund të ndiheni shumë të shqetësuar, veçanërisht mes të mërkurës dhe të enjtes. Është normale të lufton i pak për t’u përshtatur me të rejat.

Shigjetari

Do të jenë dy ditë pozitive, me një Hënë të favorshme. Në orët e ardhshme mund të zgjohet një ndjenjë, dëshira për të dashuruar. Dijeni se çdo gjë që hedh hapat e saj të para në këto ditë mund të ketë një të ardhme të qëndrueshme. Thjesht përpiquni të mos humbni kohë në një histori jo bindëse.

Bricjapi

Siç parashikon astrologu Paolo Fox të hënën dhe të martën, Hëna disonante mund t’ju bëjë të ndiheni më të lodhur se zakonisht. Ditët do jenë interesante, por në mbrëmje do të arrini të rraskapitur. Përveç kësaj, ju jeni protagonistja absolute e kësaj periudhe. Tani që keni një ide më të qartë, një mori aleatesh të rëndësishëm mes yjeve, do të jeni në gjendje të arrini shumë gjëra të rëndësishme, që në ditët në vijim.

Ujori

Do të nisë një javë tjetër e karakterizuar nga disa halle në punë dhe me paratë. Dielli, Mërkuri dhe Marsi në aspektin e kundërt mund të ngjallin më shumë pasiguri në nivel profesional, edhe tek ata që kanë shumë përvojë dhe kapacitet për veprim. Por tani ju doni të merrni kënaqësitë tuaja! Nëse kohët e fundit keni punuar në një projekt që nuk po jep rezultate, ndoshta është koha për një ndryshim.

Peshqit

Do të jetë një ditë interesante, si pak a shumë e gjithë java. Sapo keni filluar një proces të rëndësishëm rritjeje për të rifituar qetësinë që mungonte në jetën tuaj. Kushdo që ka kaluar një ndarje apo një problem të madh, tani duhet të përpiqet të vazhdojë përpara. E vetmja pengesë, tani, përfaqësohet nga ju: nëse nuk doni të përparoni, yjet do të mund të bëjnë shumë pak./Bota.al/

error: Content is protected !!