Categories
Lifestyle

Ndahen çifti i famshëm

Kaia Gerber dhe Jacob Elordi janë ndarë, konfirmon ekskluzivisht Page Six.

Një burim na tha të enjten se dyshja kanë mbaruar, por ndarja ishte “miqësore”.

Fansat filluan të spekulojnë se dyshja tërheqëse ishin ndarë pasi Gerber, 20 vjeç, hoqi fotot e Elordit, 24, nga Instagrami i saj.

Disa ditë pas festës së ditëlindjes, çifti bëri debutimin e tyre në tapetin e kuq në Gala e Hapjes së Muzeut të Filmit të Akademisë në Los Anxhelos më 25 shtator.

Është e paqartë se sa shpejt pas asaj ngjarjeje formale u përkeqësua romanca e tyre.

Pavarësisht ndarjes, Gerber dhe Elordi vazhdojnë të ndjekin njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Ata u takuan me njëri-tjetrin për pak më shumë se një vit.

Aktorja e “American Horror Story” dhe aktori “Euphoria” ndezën për herë të parë thashethemet për lidhje në shtator të vitit 2020.

Dy muaj më vonë, dyshja vendosën ta zyrtarizonin lidhjen e tyre në Instagram duke shpërndarë foto të kostumeve të tyre për Halloween.

Të dashuruarit e rinj e kaluan Halloween-in së bashku edhe këtë vit. Ata u fotografuan duke dalë nga një festë të veshur me kostume me pamje retro. Kjo ishte hera e fundit që paparacët i panë së bashku./Prive.al/

error: Content is protected !!