Categories
Lifestyle

Një video plot pasion! Kështu festoi 35-vjetorin Rezarta Shkurta

Rezarta Shkurta ka festuar ditëlindjen.

Ajo mbushi plot 35 vjet dhe për të shënuar rastin ajo publikoi një video që shfaqte momente shumë pasionante me bashkëshortin e saj, Ermal Hoxha.

https://www.instagram.com/reel/CWaxCQRjpJ3/?utm_source=ig_embed&ig_rid=3aee0f00-dc57-4421-b7a2-bff5b9aac84a

Kujtojmë se çifti që janë prindër të një vajze me emrin Hera, kurorëzua lidhjen e tyre me martesë në korrik të këtij viti. /Prive.al/

error: Content is protected !!