Categories
Lifestyle

Tea nuk është më e lidhur: Nuk e kam zemrën të thyer, jam e zhgënjyer

Tea Trifoni tregoi pak javë më parë se i kishte dhënë fund lidhjes me partnerin, të cilin e ka treguar pjesërisht edhe në postimet e saj.

Ajo pranoi tashmë se është beqare, por nuk dha më shumë detaje, deri sot. Në emisionin që ajo drejton, “Goca dhe Gra”, ku po diskutohej për përjetimet e ndarjes sipas gjinisë, Tea tregoi se si a ka përjetuar ajo vetë ndarjen nga partneri i fundit.

“Nuk e kam zemrën të thyer, thjesht jam e zhgënjyer për momentin”, tha ish-konkurrentja e Përputhen.
Por shtoi se beson që ndarjen djemtë e vuajnë më tepër se vajzat./revistawho.com/

error: Content is protected !!