Categories
Personalitete Sport

Florian Marku uron vitin e ri me foton e veçantë. Kampioni ka një premtim për të gjithë shqiptarët

Viti 2021 ishte një vit susksesi pë boksierin Florian Marku.

Kampioni ka zgjedhur një foto të ëmbël të familjes së tij për të uruar Vitin e Ri, 2022.

Në këtë foto Marku shihet me bashkëshorten e tij dhe fëmijën e tyre që erdhi në jetë pak kohë më parë. Marku ka bërë edhe një premtim për 2022 duke thënë se do jetë tepër i rëndësishëm për karrierën si boksier.

Postimi i Plotë nga Florian Marku:

2021 ka qenë bekim për mua Zoti më solli një mrekulli në familie, djalin tim. Kush ka fëmijë Zoti ja rujat, kush nuk ka dhe dëshiron Zoti i dhuroftë. 2022 qoftë një vit sa më i mbarë për ju shëndet e lumturi ju uroj, ju premtoj që ky vit do jetë më i rëndësishmi për karrieren time./noa/

error: Content is protected !!